Pasienio pelkės. Vertimai.

Liepos 20 d. 10 val. susitikime Vertimuose (Jurbarko r.), žygyje su vedliu – „Pasienio pelkės. Vertimai.“

DĖMESIO, žygeivių prašymu žygio laikas iš liepos 13 d. pakeistas į liepos 20 d.

Tai – pėsčiųjų žygis, kuriame teks įveikti Karšuvos girios pelkynus, Mituvos upę, kirsti upelius, keliauti per milžinišką Laukėsos durpyną, eiti per Viešvilės rezervato prieigas ir įveikti seniausią Europos Sąjungoje valstybių sieną ir patirti kitokių nuotykių.

Žygio sudėtingumas – vidutinis, tačiau (ypač priklausomai nuo tuo metu vyrausiančių orų) gali būti ganėtinai šlapia. Organizatoriai pasirūpins vandeniu ir, prireikus, transportu. Į automobilį taip pat bus galima susidėti reikiamus daiktus ir juos pasiimti vandens stotelėse arba finiše. Trasos ilgis – apie 30 kilometrų.

Startas ir finišas – toje pačioje vietoje: Bažnyčios g. 5, Vertimai, Jurbarko r.

Registruodamiesi, pirkdami bilietus ir atvykdami į renginį dalyviai: patvirtina, suprantantys, kad dalyvavimas žygyje yra susijęs su rimtu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat, kad yra pasitikrinęs sveikatą. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako už dalyvio sveikatai padarytą žalą ar gyvybei sukeltą pavojų ir neatlygins turtinės ar neturtinės žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų, nelaimingų atsitikimų žalos dalyvio sveikatai, gyvybei ir turtui, atsiradusių dalyvaujant žygyje, tenka tik dalyviui. Dalyvis taip pat atsako už savo veiksmais ar neveikimu padarytą žalą gamtai, laukinei gyvūnijai, kitų dalyvių sveikatai, gyvybei ir turtui.

BILIETAI:

Pėsčiųjų žygis PASIENIO PELKĖS. VERTIMAI 2024

Trasa: apie 30 km, sudėtingas reljefas, upės, bekelė, miškai.
Starto vieta: Bažnyčios g. 5, Vertimai, Jurbarko r.
Starto laikas: liepos 20 d. 10 val.

10.00€

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas reklamos tikslais.

Žygio draugai:

Jurbarko r. turizmo ir verslo informacijos centras,
Vertimų kaimo bendruomenė,
Jurbarko r. laikraštis ŠVIESA
Naujienų portalas www.jurbarkosviesa.lt